Agencja Art'Ev

Korzystamy z plików Cookie

Polityka prywatności i cookie

Sprzątanie Gliwice, firma sprzątająca Agencja Artev

Sprzątanie biur Śląsk

Sprzątanie biur - Gliwice i okolice

Czyste biuro, w którym unosi się zapach kawy lub delikatnych, przyjemnych perfum to komfort nie tylko dla pracowników, ale również klientów. W obecnych czasach to już nie tylko prestiż, ale wręcz absolutna konieczność. Powierz nam czystość swojego biura, a zapomnisz o jakichkolwiek poprawkach czy niedoróbkach. Nad całością prac czuwa opiekun klienta, który dba o jakość i terminowość wykonanej pracy.

Co dokładnie robimy?

Zajmiemy się wszystkim, czego potrzebujesz, aby Twoje biuro było naprawdę czyste.

 • Odkurzymy, umyjemy i zdezynfekujemy podłogi, schody, korytarze, hole;
 • Wypierzemy i odkurzymy wykładziny oraz meble tapicerowane;
 • Wyczyścimy szklane powierzchnie – lampy, drzwi, gabloty;
 • Nie pominiemy balustrad i ścian – kurz nie ma żadnych szans;
 • Zadbamy o absolutną czystość w łazienkach i toaletach – nie tylko wyczyścimy i dezynfekujemy umywalki, prysznice i armaturę, ale również lustra, dozowniki i suszarki;
 • Sprawdzimy, czy nie brakuje środków sanitarnych w kuchni i łazience;
 • Umyjemy i doprowadzamy do błysku okna, drzwi oraz ościeżnice;
 • Posprzątamy biurowe kuchnie (dystrybutory do wody również potrzebują czyszczenia i dezynfekcji);

 

 

 

Korzyści, czyli co Ty będziesz z tego miał:

 • Przede wszystkim czyste biuro, umyte okna, brak kurzu nawet w najmniejszych zakamarkach (dobrze wiemy, gdzie się chowa);
 • Nie musisz sprawdzać, kontrolować, wymagać poprawek – tym zajmie się Twój opiekun klienta;
 • Pewność, że możesz na nas liczyć. Nie zadzwonimy z informacją, że się nie pojawimy. Jesteśmy zawsze – bez względu na okoliczności;
 • Używamy najlepszych i sprawdzonych środków czystości – dla bezpieczeństwa Twoich pracowników i klientów;
 • Działamy profesjonalnie i pewnie, z pełnym zaangażowaniem;
 • Nasz personel pracuje z nami od lat – masz pewność, że w Twoim biurze pracują sprawdzeni ludzie, a nie przypadkowe osoby;
 • Dostajesz specjalną ofertę cenową – w zależności od tego, co potrzebujesz. Bo sprzątanie biura nie musi być drogie, aby było dokładne.

 

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb

Agencja Art’ Ev proponuje klientom jednorazowe lub cykliczne usługi sprzątania. Zapewniamy profesjonalną obsługę, konkurencyjne ceny oraz gwarancję braku poprawek. Zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy w wymiarze podstawowym albo dodatkowym. Jeżeli poszukujesz rzetelnej firmy, której specjalnością jest sprzątanie biur Śląsk to region, w którym można skorzystać z naszej oferty. Zapraszamy do kontaktu.

Profesjonalne sprzątanie biur Gliwice

Z obowiązków wywiązujemy się z pełnym zaangażowaniem. Jeżeli chodzi o sprzątanie pomieszczeń biurowych, starannie myjemy, odkurzamy, a także poddajemy dezynfekcji podłogi, korytarze, schody oraz hole. Kładziemy nacisk na przywracanie blasku szklanym powierzchniom, począwszy od gablot, a skończywszy na lampach. Mogą być Państwo pewni, że planując kolejne kroki typu czyszczenie okien, drzwi czy ościeżnic, nie pominiemy ścian ani balustrad.

Zakres usług obejmuje biurowe kuchnie, włącznie z dystrybutorami do wody (często czyszczonymi rzadziej, niż należy). Zajmujemy się również dbaniem o czystość w łazienkach i toaletach: usuwamy zanieczyszczenia z umywalek, pryszniców czy armatury, szorujemy lustra, suszarki oraz dozowniki. Ponadto sprawdzamy stan środków sanitarnych w kuchni oraz łazience.

Kompleksowe sprzątanie biur Śląsk

W ramach prowadzonej działalności zajmujemy się m.in. sprzątaniem osiedli mieszkaniowych, utrzymywaniem w czystości terenów zielonych oraz przywracaniem porządku po remontach. Nasz zespół wykonuje zlecenia również w budynkach użyteczności publicznej, obiektach handlowych, magazynach oraz halach produkcyjnych. Oprócz tego dużym zainteresowaniem klientów cieszy się sprzątanie biur Gliwice oraz okolice to obszar, w którym świadczymy swoje usługi.

Możesz zamówić u nas dezynfekcję pomieszczeń, deodoryzację, a w sezonie zimowym – odśnieżanie. Podchodzimy indywidualnie do przydzielonych zadań. Zachęcamy do kontaktu oraz podjęcia współpracy z naszą firmą. Gwarantujemy pełne zadowolenie z realizacji powierzonego nam zlecenia.