Agencja Art'Ev

Korzystamy z plików Cookie

Polityka prywatności i cookie

Sprzątanie Gliwice, firma sprzątająca Agencja Artev

Profesjonalna firma sprzątająca Katowice - Agencja Artev

Sprzątanie Katowice

Agencja Art`Ev – co możemy dla Ciebie zrobić? Sprzątanie w Katowicach!

Od 8 lat z sukcesem podejmujemy się wielu wymagających zadań – oferujemy usługi sprzątające na terenie Katowic. Jesteśmy profesjonalistami, którzy oprócz samej usługi, dodatkowo zawsze chętnie doradzą i kompleksowo podejdą do każdego zlecenia. Używamy sprzętu i środków najwyższej jakości, które zapewniają bezpieczeństwo miejsc, które sprzątamy. Czystość to nasz znak rozpoznawczy! To dlatego codzienna praca, którą wykonujemy sprawia nam i naszym klientom dużo radości i satysfakcji.

Nasi wyszkoleni pracownicy, nowoczesny sprzęt i środki czyszczące pozwalają na wykonanie pełnego zakresu usług sprzątających w Katowicach. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą poniżej!

Katowice: sprzątanie osiedli

 • Sprzątanie osiedli mieszkaniowych – dzięki nam zapewnisz sobie czystość w najważniejszym dla siebie miejscu! Wiemy, że to Twój dom, dlatego dbamy o jego okolicę ze szczególną troską, zapewniając czystość klatek, wind, schodów, balustrad, powierzchni przed blokami, wiat garażowych i innych powierzchni wspólnych. Jesteśmy firmą sprzątającą z Katowic, która chętnie zajmie się również Twoim osiedlem!
 • Utrzymanie terenów zielonych – o rośliny należy zadbać przez cały rok. Pielęgnujemy trawniki, strzyżemy żywopłoty i zajmujemy się zieloną roślinnością na terenie Katowic i okolic. 
 • Odśnieżanie – usuwanie śniegu z dachów, dróg dojazdowych i wewnętrznych, niwelowanie oblodzenia, zimowe utrzymanie dróg oraz niszczenie sopli to zadania, na jakie jesteśmy przygotowani zimą w Katowicach.

Usługi sprzątające Katowice

 • Sprzątanie po remoncie – dokładnie wiemy, jak wiele powierzchni trzeba wyczyścić po remoncie. Ale chętnie Ci w tym pomożemy! Remont i sprzątanie w Katowicach? Skontaktuj się z nami, a po remoncie nie pozostaną żadne niechciane ślady!
 • Sprzątanie budynków użyteczności publicznej – miejsca, w których przebywa dużo ludzi zawsze bardziej narażone są na zanieczyszczenia. Tym bardziej potrzebują dokładnych i profesjonalnych firm sprzątających z Katowic, które zatroszczą się o tutejsze urzędy, galerie handlowe, placówki edukacyjne itp. Po to właśnie jesteśmy!
 • Sprzątanie biur – aby codzienna praca była komfortowa i przyjemna, oprócz filiżanki gorącej kawy potrzebna jest czysta i zadbana przestrzeń. Dzięki usługom sprzątającym w Katowicach zapewnimy to również w Twoim biurze!
 • Sprzątanie obiektów handlowych – obiekty handlowe to komfort klientów i przedsiębiorców, którzy na nich czekają. Czyszczenie powierzchni handlowych w Katowicach to nasza specjalność! Skontaktuj się z nami, a chętnie podejmiemy się tego wyzwania!
 • Sprzątanie hal magazynowych i produkcyjnych – w tego typu miejscach łatwo o zanieczyszczenia, takie jak pył czy kurz. Dla bezpieczeństwa i komfortu pracy przebywających tu osób, wykorzystujemy bezpieczne środki czyszczące, dbając o ciągłość pracy. Sprzątanie hal i magazynów w Katowicach? Sprawdź nas!

Dodatkowe usługi czyszczenia

 • Dezynfekcja pomieszczeń – żyjemy w czasach, kiedy dezynfekcja pomieszczeń to często wymóg i konieczność. Każda zdezynfekowana przez nas powierzchnia pozbawiona jest wirusów i bakterii oraz pozostawiona czysta i bezpieczna dla użytkowników. Katowice – sprzątanie, dezynfekcja? Skorzystaj z naszych usług!
 • Dezynsekcja – stosujemy tylko skuteczne metody, zawsze odpowiednio dobrane do rodzaju insektów. Bez względu na to, czy są to mrówki, pluskwy, karaluchy, pchły czy prusaki – działamy szybko, zdecydowanie i za zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Potrzebujesz usługi dezynfekcji w Katowicach? Skontaktuj się z nami!
 • Usługi S.O.S. – nagłe i niespodziewane sprzątanie w Katowicach? Szybko potrzebna firma czyszcząca? Dojedziemy do Ciebie maksymalnie w 5 godzin, by rozwiązać Twój problem!
 • Deodoryzacja – szybko i skutecznie usuniemy nieprzyjemne zapachy. Dzięki nowoczesnym metodom, takim jak np. ozonowanie pozbędziemy się drażniących woni od razu!

Agencja Art`Ev – firma sprzątająca Katowice

Cała nasza oferta przygotowana jest tak, by zapewnić klientom kompleksową pomoc w zakresie sprzątania i utrzymania czystości. Dedykujemy nasze usługi zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy wymagania naszych klientów, ich zadowolenie i radość z usług sprzątających w Katowicach. Jeśli chcesz skorzystać z naszej oferty – napisz do nas!